IR- P 1/2016 (Rozbiórka budynku LKS Kończyce Małe wraz z dokumentacją)
Dodane przez admin_ug3 dnia Luty 16 2016 12:07:46

Zebrzydowice, dnia   16.02.2016  r.

IR– P 01/2016

OGŁOSZENIE O WYBORZE OFERTY
--------------------------------------------------------------------------------

Wójt Gminy Zebrzydowice informuje, że w wyniku postępowania poniżej 30.000 EURO na realizację zadania pn. "Rozbiórka obiektu komunalnego - budynek komunalny LKS Kończyce Małe wraz z dokumentacją" wybrano ofertę firmy:

 PUH ELBUD Krzysztof Świętek
Gorzyczki ul. Wiejska 84

Cena oferty - 38.745,00 zł w tym podatek VAT w wysokości 7.245,00 zł

Kryterium oceny ofert :
cena - waga 100 %

W postępowaniu udział wzięły n/w firmy:


Rozszerzona zawartość newsa

Zebrzydowice, dnia   16.02.2016  r.

IR– P 01/2016

OGŁOSZENIE O WYBORZE OFERTY
--------------------------------------------------------------------------------

Wójt Gminy Zebrzydowice informuje, że w wyniku postępowania poniżej 30.000 EURO na realizację zadania pn. "Rozbiórka obiektu komunalnego - budynek komunalny LKS Kończyce Małe wraz z dokumentacją" wybrano ofertę firmy:

 PUH ELBUD Krzysztof Świętek
Gorzyczki ul. Wiejska 84

Cena oferty - 38.745,00 zł w tym podatek VAT w wysokości 7.245,00 zł

Kryterium oceny ofert :
cena - waga 100 %

W postępowaniu udział wzięły n/w firmy:

1. PUH ELBUD Krzysztof Świętek
Gorzyczki ul. Wiejska 84 - przyznana punktacja - 100,00 pkt
2. ENERGOKON - PLUS Sp. z o.o.
Sosnowiec ul. Mierosławskiego 3 - przyznana punktacja - 57,02 pkt
3. GLOBAL LIBERTY ENTERPRISES BRANCH POLAND LIMIDED Sp. z o.o.
Katowice ul. Sobieskiego 11/CD18 - oferta odrzucona z powodu braku wpłaty wadium
4. ELJOT - EXPERT SC
Jaworzno ul. Chopina 94 - przyznana punktacja - 79,75 pkt
5. NICRAL Sp. z o.o.
Kijewo Królewskie , Bajerze 37 - przyznana punktacja - 29,36 pkt
6. MARGO SC
Pawłowice ul. Zjednoczenia 15 - przyznana punktacja - 41,32 pkt
7. PPUHT STALBET 2 Andrzej Szybka
Ruda Śląska ul. Gen. Hallera 18 A - przyznana punktacja - 67,03 pkt
8. FHU DIEGO SC Grzegorz, Małgorzata Gogol
Wisła Mała ul. Nad Jeziorem 54 - przyznana punktacja - 73,80 pkt
9. Roboty budowlane REM-BUD Mirosław Gałuszka
Bielsko - Biała ul. Morskie Oko 25/61 - przyznana punktacja - 98,44 pkt
10. KEILL dom i ogród Tomasz Glądys
Grodziec 347 - przyznana punktacja - 48,62 pkt
11. DROGRÓD Szymon Tetla
Ćwiklice ul. Męczenników Oświęcimskich 37 a - przyznana punktacja - 44,37 pkt
12. Specjalistyczna Firma Wyburzeniowa FOREST Wojciech Foryś
Mirków Kamień ul. Alabastrowa 12 - przyznana punktacja - 87,50 pkt
13. Firma Usługowa Marek Podżorski
Wisła ul. Spacerowa 15 - przyznana punktacja - 65,13 pkt
14. MMKa Sp. z o.o.
Rybnik ul. Żorska 14 - przyznana punktacja - 78,19 pkt
15. Zakłady Usługowe POŁUDNIE Sp. z o.o.
Kraków ul. Lubisz 14 - przyznana punktacja - 71,81 pkt
16. BUDMARWAR Sp. z o.o.
Strumień ul. Cieszyńska 26 - przyznana punktacja - 75,00 pkt
17. FHUP TIM Tomasz Kuma
Gorlice ul. Piekarska 7 - przyznana punktacja - 65,90 pkt
18. PHU DUTKATRANS Joanna Kwaśniał
Górki Wielkie ul. Morelowa 6 - przyznana punktacja - 64,29 pkt
19. PPUH WASP-BUD Jarosław Spaniel
Kończyce Małe ul. Jagiellońska 25 a - przyznana punktacja - 70,00 pkt
20. FU WOLNIK Lucjan Wolnik
Krzyżanowice ul. Tworkowska 23 F - przyznana punktacja - 98,44 pkt
21. FHU Goraus Grażyna
Warszowice ul. Pszczyńska 82 - przyznana punktacja - 55,35 pkt
22. Specjalistyczna Firma Wyburzeniowa Sp. z o.o. Urszula Warwas
Żory ul. Stodolna 31 - przyznana punktacja - 78,83 pkt
 WÓJT GMINY ZEBRZYDOWICE
mgr Andrzej KONDZIOŁKA