Nawigacja
Menu główne
Strona Główna
Informacje ogólne
Gospodarze Gminy
Struktura Urzędu
Ogłoszenia Wójta Gminy
O gminie Zebrzydowice
Mapa Gminy
Rada Gminy
Informator
Raport o stanie oświaty
Szkody górnicze
Download
Linki
Kontakt
Galeria
Polityka cookies

Menu przetargi
Ogłoszenia
Dokumenty przetargowe
Odpowiedzi na pytania
Protokoły otwarcia ofert
Wyniki Przetargów
Zawarte umowy

Konsultacje Społeczne
Ogłoszenia
Dokumenty podlegające konsultacjom
Wyniki konsultacji

Jednostki Gminy
GZWiK
GOPS
Szkoły/Przedszkola

Instytucje Kultury
GOK
GBP
GCI

Dzienniki Elektroniczne
Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Śląskiego

Szukaj
BIP


SEKAP
Więcej informacji


Platforma PeUP

Profil Zaufany
e-Urząd
Projekty Europejskie
Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego na lata 2014-2020





Program Rozwoju Subregionu Południowego Województwa Śląskiego/Plan Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych celem wzmocnienia współpracy między JST koniecznej do realizacji wspólnych działań na obszarze funkcjonalnym


Współpraca młodych ludzi nie zna granic


Aktywnie w stronę turystyki pogranicza













Przedszkolaki - wyposażone w wiedzę, umiejętności, zdolności

Przystanek SZKOŁA - podniesienie aktywności edukacyjnej dzieci i młodzieży Gminy Zebrzydowice
FIIZ - PKS

Losowa Fotka
Jubileusz 115-lecia OSP Kończyce Małe.
Jubileusz 115-lecia OSP Kończyce Małe.
Jubileusz 115-lecia OSP Kończyce Małe. Fot: PL
Stara wersja strony www
Kliknij poniżej aby przejść do starej strony www
.

Uwaga stara wersja strony jest nieaktualizowana od dnia 15 marca 2009 roku

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 4
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin_ug3
Wybory do Sejmu i Senatu RP w dniu 09.10.2011 r. - wyniki zbiorcze dla GMINY

WYBORY DO SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  Razem Gmina
I.1.Liczba wyborców uprawnionych do głosowania
(umieszczonych w spisie) w chwili zakończenia głosowania
10056
I.1a.w tym:
Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze
0
I.2Komisja otrzymała kart do głosowania9504
I.3.Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania
(liczba podpisów w spisie)
5113
I.3a.w tym:
Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika (liczba kart do głosowania wydanych na podstawie otrzymanych przez komisję aktów pełnomocnictwa)
16
 FREKWENCJA(I.3. / I.1.)50,85%
I.4.Nie wykorzystano kart do głosowania4390
II.5.Liczba kart wyjętych z urny5113
II.5a.w tym:
Liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania
0
II.6.Liczba kart nieważnych0
II.7.Liczba kart ważnych5113
II.8.Liczba głosów nieważnych262
II.9.Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów4851
    
II.10.Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonych na nich kandydatów oddano następujące liczby głosów ważnych:  
    
 Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość  
 Liczba głosów ważnych oddanych na listę:1417 
 % głosów ważnych 29,21%
    
 Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1.Szwed Stanisław88318,20%
2.Czabański Krzysztof511,05%
3.Falfus Jacek Eugeniusz681,40%
4.Matuszny Kazimierz Władysław310,64%
5.Pięta Stanisław Jan861,77%
6.Wiciak Magdalena Maria531,09%
7.Gaża Grzegorz Krzysztof150,31%
8.Wałach Monika Irena290,60%
9.Dzierżawski Witold Marek160,33%
10.Binda Andrzej Marcin150,31%
11.Jędraszewska Alicja Maria160,33%
12.Sadlik Anna Barbara170,35%
13.Malcher Aleksander Franciszek90,19%
14.Pokusa Marcin Jan100,21%
15.Balcerek Grażyna240,49%
16.Zipser Monika Helena60,12%
17.Mazur Katarzyna Ewa390,80%
18.Kraus Urszula491,01%
    
 Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza  
 Liczba głosów ważnych oddanych na listę:100 
 % głosów ważnych 2,06%
    
 Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1.Stachura Maciej Jurand390,80%
2.Zatorski Wojciech Tomasz100,21%
3.Litwin Marcin Karol30,06%
4.Kokolus Anna Justyna60,12%
5.Feliński Jan Grzegorz20,04%
6.Kufel Magdalena Teresa130,27%
7.Stwora Krzysztof00,00%
8.Zabieglińska Gabriela Maria50,10%
9.Laszczak Ewelina80,16%
10.Michalec Karolina Anna40,08%
11.Kanik Ireneusz Piotr30,06%
12.Jadwiszczok Sonia Teresa70,14%
    
 Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej  
 Liczba głosów ważnych oddanych na listę:401 
 % głosów ważnych 8,27%
    
 Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1.Marszałek Andrzej1112,29%
2.Kotkowska Bożena Teresa541,11%
3.Brudny Alfred771,59%
4.Seredyńska-Targosz Janina Wanda100,21%
5.Rusin Agata Katarzyna240,49%
6.Repeta Paweł Jacek60,12%
7.Kochutek Grażyna Irena200,41%
8.Banot Aleksandra Ewa170,35%
9.Gęga Lidia Maria80,16%
10.Papierniak Anna Małgorzata10,02%
11.Niedzwiedzki Łukasz Andrzej70,14%
12.Durtan Tomasz40,08%
13.Brandys-Chwastek Katarzyna Ewa90,19%
14.Kliś Henryka Anna100,21%
15.Szweda Zygmunt Jan240,49%
16.Pasik Mariusz Jerzy10,02%
17.Mróz Krystian80,16%
18.Jonkisz Jarosław Andrzej100,21%
    
 Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Ruch Palikota  
 Liczba głosów ważnych oddanych na listę:576 
 % głosów ważnych 11,87%
    
 Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1.Górczyński Artur Robert2144,41%
2.Wiśniowski Krzysztof Dariusz841,73%
3.Płoszczyca Kamila Magdalena370,76%
4.Kubicka Iwona871,79%
5.Tobiasiewicz Stefan Stanisław120,25%
6.Marek Sylwia Jadwiga110,23%
7.Chmura Anna Zofia220,45%
8.Jankowski Piotr Krzysztof180,37%
9.Kubicka-Maculewicz Jolanta Anna190,39%
10.Cieślar Izabela Anna250,52%
11.Boczarski Artur Stanisław30,06%
12.Kostrzewa Anna Janina80,16%
13.Bajor Ryszard Stanisław50,10%
14.Lekki Irena Teresa80,16%
15.Czajkowski Michał Władysław100,21%
16.Cieniak Janusz Bronisław130,27%
    
 Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe  
 Liczba głosów ważnych oddanych na listę:419 
 % głosów ważnych 8,64%
    
 Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1.Ormaniec Marian Albin521,07%
2.Badowska Joanna Teresa170,35%
3.Szemla Mirosław Stanisław60,12%
4.Kożusznik Danuta Maria240,49%
5.Ducin Ryszard10,02%
6.Brandys Marian Piotr40,08%
7.Pilarz Izabela Anna100,21%
8.Lukasek Lidia Anna20,04%
9.Grzyb Andrzej Bernard30,06%
10.Kucharczyk Stanisław Wojciech70,14%
11.Gazur Jan Franciszek10,02%
12.Bieniek Maciej80,16%
13.Wierzbinka Katarzyna Zofia10,02%
14.Legierska Aleksandra100,21%
15.Wenglorz Halina Stefania1703,50%
16.Zachraj Jan Jerzy911,88%
17.Staszek Jacek Stanisław00,00%
18.Kliś Jerzy Roman120,25%
    
 Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80  
 Liczba głosów ważnych oddanych na listę:43 
 % głosów ważnych 0,89%
    
 Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1.Rajba Mariusz Jarosław100,21%
2.Smolny Monika20,04%
3.Przewoźnik Tomasz Dariusz40,08%
4.Bistyga Aleksandra Dorota20,04%
5.Dziadkowiec Paweł Andrzej10,02%
6.Kwaśnik Anna Patrycja10,02%
7.Bylok Bogdan Piotr00,00%
8.Luter Justyna Teresa10,02%
9.Tlałka Marcin Sebastian10,02%
10.Nowak Elżbieta Maria00,00%
11.Lemański Tadeusz20,04%
12.Baur Marlena Ilona00,00%
13.Więcławek Stanisław Marian00,00%
14.Czarnecka Monika10,02%
15.Jasiński Robert Przemysław20,04%
16.Tlałka Rozalia Małgorzata20,04%
17.Zawada Franciszek20,04%
18.Małysz Iwona Izabela120,25%
    
 Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP  
 Liczba głosów ważnych oddanych na listę:1830 
 % głosów ważnych 37,72%
    
 Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1.Nykiel Mirosława3617,44%
2.Kowalski Sławomir Stanisław1002,06%
3.Trybuś Aleksandra Barbara3667,54%
4.Wykręt Adam350,72%
5.Pępek Małgorzata Anna450,93%
6.Gluza Czesław Tadeusz64913,38%
7.Kręcichwost Lucyna Maria290,60%
8.Łaciak Stanisław90,19%
9.Komor Klaudiusz Stanisław150,31%
10.Błaszczyk Bernard130,27%
11.Kędracka Karolina Klaudia260,54%
12.Masny Sławomir80,16%
13.Czapiga Cezary Józef20,04%
14.Kania Anetta Maria340,70%
15.Ryplewicz Rafał Paweł80,16%
16.Kierpiec Anna110,23%
17.Herma Jerzy Andrzej220,45%
18.Pilch Klaudia Monika972,00%
    
 Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawica  
 Liczba głosów ważnych oddanych na listę:65 
 % głosów ważnych 1,34%
    
 Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1.Motyka Władysław140,29%
2.Zając Henryk140,29%
3.Wnętrzak Grzegorz Piotr30,06%
4.Mleczko Katarzyna50,10%
5.Demski Jan Władysław80,16%
6.Piszczek Bogumiła Magdalena30,06%
7.Benecik Ewa Anna40,08%
8.Miodoński Mirosław Jerzy00,00%
9.Kastelik Rafał Franciszek20,04%
10.Ścieszka Urszula Maria20,04%
11.Lelek Ewa Anna30,06%
12.Pełka Paweł10,02%
13.Mynarski Marek Franciszek10,02%
14.Stasinowska Małgorzata10,02%
15.Dobosz Ryszard00,00%
16.Pollak Rajmund Henryk40,08%

 

WYBORY DO SENATU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

I.1.Liczba wyborców uprawnionych do głosowania
(umieszczonych w spisie) w chwili zakończenia głosowania
10056
I.1a.w tym:
Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze
0
I.2Komisja otrzymała kart do głosowania9502
I.3.Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania
(liczba podpisów w spisie)
5113
I.3a.w tym:
Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika (liczba kart do głosowania
wydanych na podstawie otrzymanych przez komisję aktów pełnomocnictwa)
16
 FREKWENCJA(I.3. / I.1.)50,85%
I.4.Nie wykorzystano kart do głosowania4388
II.5.Liczba kart wyjętych z urny5112
II.5a.w tym:
Liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania
0
II.6.Liczba kart nieważnych0
II.7.Liczba kart ważnych5112
II.8.Liczba głosów nieważnych126
II.9.Liczba głosów ważnych4986
   
II.10.Poszczególni kandydaci otrzymali następujące liczby głosów ważnych:Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1.KAWULOK Jan
zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość
157831,65%
2.KOPEĆ Tadeusz Wiktor
zgłoszony przez KW Platforma Obywatelska RP
206741,46%
3.LEWICKI Wiesław Andrzej
zgłoszony przez KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
2845,70%
4.STASICA Karol
zgłoszony przez Komitet Wyborczy SLD
61012,23%
5.TYRLIK Piotr Marek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy PSL
4478,97%

Szczegółowe wyniki dostępne są do pobrania na BIP'ie Urzędu Gminy.

Rodzina 500 plus
Kamera
Kamera na Młyńszczok
Mapa Gminy

Punkt
PROFILAKTYKA
UZALEŻNIEŃ
Gospodarka odpadami
Nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi:







ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE


STAN WODY W PIOTRÓWCE





OSTRZEŻENIA I RAPORTY
Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego




JAKOŚĆ POWIETRZA - INFORMOWANIE


SIP

GUS - SVS 2015


DANE STATYSTYCZNE GMINY
Information / Informace
Information

english

Informace

Czech
Wiadomości znad Piotrówki
najnowszy numer Wiadomości znad Piotrówki:

www.wzp.zebrzydowice.pl
ORLIK 2012

Bannery


Rządowe Centrum Legislacji


Powiat Cieszyński



























Copyright © Urząd Gminy Zebrzydowice 2013
Urząd Gminy w Zebrzydowicach ul. Ks. A. Janusza 6, tel. 032 47 55 100, fax: 032 469 32 66
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w Państwa przeglądarce internetowej.
Więcej szczegółów w dziale Polityka prywatności

Za treści publikowane na stronach zawartych w odnośnikach (linkach) do innych witryn lub instytucji Urząd Gminy Zebrzydowice nie odpowiada
   PHP-Fusion