Nawigacja
Menu główne
Strona Główna
Informacje ogólne
Gospodarze Gminy
Struktura Urzędu
Ogłoszenia Wójta Gminy
O gminie Zebrzydowice
Mapa Gminy
Rada Gminy
Informator
Raport o stanie oświaty
Szkody górnicze
Download
Linki
Kontakt
Galeria
Polityka cookies

Menu przetargi
Ogłoszenia
Dokumenty przetargowe
Odpowiedzi na pytania
Protokoły otwarcia ofert
Wyniki Przetargów
Zawarte umowy

Konsultacje Społeczne
Ogłoszenia
Dokumenty podlegające konsultacjom
Wyniki konsultacji

Jednostki Gminy
GZWiK
GOPS
Szkoły/Przedszkola

Instytucje Kultury
GOK
GBP
GCI

Dzienniki Elektroniczne
Rządowe Centrum Legislacji
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Śląskiego

Szukaj
BIP


SEKAP
Więcej informacji


Platforma PeUP

Profil Zaufany
e-Urząd
Projekty Europejskie
Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

Program Rozwoju Subregionu Południowego Województwa Śląskiego/Plan Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych celem wzmocnienia współpracy między JST koniecznej do realizacji wspólnych działań na obszarze funkcjonalnym


Współpraca młodych ludzi nie zna granic


Aktywnie w stronę turystyki pogranicza

Przedszkolaki - wyposażone w wiedzę, umiejętności, zdolności

Przystanek SZKOŁA - podniesienie aktywności edukacyjnej dzieci i młodzieży Gminy Zebrzydowice
FIIZ - PKS

Losowa Fotka
Dożynki Gminy Zebrzydowice
Dożynki Gminy Zebrzydowice
Dożynki Gminy Zebrzydowice
Stara wersja strony www
Kliknij poniżej aby przejść do starej strony www
.

Uwaga stara wersja strony jest nieaktualizowana od dnia 15 marca 2009 roku

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 4
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin_ug3
Regionalny Konkurs Wypieków na Zapusty i Wielkanoc
Images: rowerem_small.jpg W sobotę 28 marca 2009 GOK Zebrzydowice zorganizował Regionalny Konkurs Wypieków na Zapusty i Wielkanoc pt. "Dorty. kołocze, krepliki i insze placki". W tym roku była to już jego 6 edycja. Na Sali widowiskowej w Zebrzydowicach zakrólowały wypieki, podczas których podziwialiśmy to, co nasze mamy i babcie potrafią „wyczarować” na święta. - Pomysł organizacji imprezy wynika z tego, że pragniemy zachować i utrwalić nasze kulinarne dziedzictwo. Podczas „Wypieków” chcemy zaprezentować ale także i udokumentować wypieki z naszego regionu, zwłaszcza te, które przygotowane zostały według dawnych już zanikających receptur- mówi Małgorzata Guz, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury. Panie oceniane były w dwóch kategoriach – stoisko oraz koszyk wielkanocny, a wszystkie zgłoszone grupy otrzymały atrakcyjne nagrody oraz dyplomy uczestnictwa – dodaje.
W trakcie tego dnia odbyła się także Promocja i inauguracja projektu „Rowerem do sąsiadów” który współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007 – 2013 r. Gmina Zebrzydowice realizuje w/w projekt wraz z partnerami, tj. Gminą Godów I Gminą Petrovice u Karwine.
- Projekt Rowerem do Sąsiadów to kolejny etap inwestycji związanych z wzbogaceniem i uatrakcyjnieniem oferty turystycznej naszej gminy.  Zakres robót, oprócz połączenia ścieżką  rowerową w Marklowicach Górnych, obejmuje  wykonanie pomysłu jakim jest budowa basenu pływającego w stawie Młyńszczok.  – mówi Wójt Gminy Andrzej Kondziołka. – W projekcie uczestniczą także sąsiednie Gminy Godów i Petrowice. Wójt Godowa Mariusz Adamczyk i Starosta Petrowice Petr Trojek również uczestniczyli w sobotniej imprezie – dodaje Kondziołka.
Pogotowie Przeciwpowodziowe
NewsyUwaga!
W dniu 30 marca 2009 o godzinie 14:30 Wójt Gminy Zebrzydowice ogłosił stan Pogotowia Przeciwpowodziowego dla miejscowości Marklowice Górne.

IR-przetarg 02/2009 ("Wykonanie nakładek z masy asfaltobetonowej... ")
Wyniki Przetargów

Zebrzydowice, dnia 30.03.2009 r.

IR-przetarg 02/2009

OGŁOSZENIE
--------------------------

Wójt Gminy Zebrzydowice informuje, że w wyniku przetargu nieograniczonego na realizację zadania p.n. "Wykonanie nakładek z masy asfaltobetonowej na gorąco na drogach Gminy Zebrzydowice" wybrano ofertę firmy:

 

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Pszczyna Sp. z o.o.
Jankowice ul. Borowikowa 1

Cena oferty wynosi : 590.805,97 zł w tym VAT w wysokości 106.538,78 zł.

IR- postępowanie o zamówienie 04/2009
Przetargi

Zebrzydowice, dnia 24.03.2009 r.

IR- postępowanie o zamówienie 04/2009

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

Wójt Gminy Zebrzydowice, 43 - 410 Zebrzydowice ul. Ks. A Janusza 6 tel. /0-32/ 4755100 fax /0-32/ 4693-266 zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu o zamówienie publiczne o wartości szacunkowej od 6.000 do 14.000 EURO na realizację zadania p.n.

Remont cząstkowy dróg gminnych grysami i emulsją asfaltową na terenie Gminy Zebrzydowice.

IX edycja Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”
Images: pilka_09xxx.jpgRozpoczęły się zapisy do kolejnej, już IX edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. To największe w Polsce rozgrywki dla dziesięciolatków i młodszych dzieci, w których corocznie bierze udział kilkadziesiąt tysięcy zawodników z całego kraju. Tegoroczną nagrodą główną są: Puchar Tymbarku oraz wyjazd na stadion Realu Madryt – Santiago Bernabeu. Każda drużyna, która zagra w Turnieju otrzyma piłkę.

Rozpoczęła się IX edycja Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Jest to największa impreza sportowa w naszym kraju przeznaczona dla dzieci do lat 10. O skali popularności Turnieju świadczy rosnąca liczba uczestniczących w nim zawodników. W 2007 roku w rozgrywkach wzięło udział 16 tysięcy dzieci, a rok później było ich już ponad 23 tysiące. Patronat honorowy nad IX edycją Turnieju, objęli: Leo Beenhakker – Trener Reprezentacji Polski, UEFA – Program Grassroots, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Zawiadomienie o sesji Rady Gminy w dniu 26 marca 2009 r.
Newsy

ZAWIADOMIENIE

W dniu 26 marca 2009 r.

o godzinie 1530 w Sali sesyjnej Urzędu Gminy

odbędzie się XXVII sesja Rady Gminy Zebrzydowice.


 

Tematem posiedzenia jest:

Uwaga! Zmiany Na linii 120
autobusZmiany Na linii 120

Międzygminny Związek Komunikacyjny w Jastrzębiu Zdroju informuje, że od dnia 01.04.2009 trasa linii 120 Jastrzębie – Zebrzydowice PKP ulegnie reorganizacji.

Cześć kursów kończyć będzie trasę na przystanku „Zebrzydowice Skrzyżowane" (Rondo)

Zmianie ulegną również czasy odjazdów niektórych kursów tej linii.

Prosimy o zapoznanie się z nowymi rozkładami jazdy umieszczonymi na stronie internetowej
www.mzkjastrzebie.com

Ogłoszenie
Images: zolnierz.jpgUWAGA!!!
 
Wojskowa Komenda Uzupełnień w związku z poleceniem wyższych przełożonych odwołała działanie punktu informacyjno-konsultacyjnego w Urzędzie Gminy Zebrzydowice.

Za zaistniałą sytuację WKU przeprasza.
Nowa szata graficzna
Images: 1106489_keep_the_world.jpg
16 marca 2009 roku została odświeżona szata graficzna oraz cały serwis www Urzędu Gminy Zebrzydowice. W tej chwili trwa jeszcze ostateczne dopracowywanie całego systemu, z tego powodu nie wszystko może działać do końca prawidłowo.  Archiwalne materiały (sprzed 2009 roku) dostępne są na poprzedniej wersji strony. Aby do niej przejść, wystarczy kliknąć w ten LINK. Poprzednia wersja strony od dnia 15 marca br. 2009 nie będzie już aktualizowana.

administracja

Prawie 2 mln na ul. Dębową i Szkolną
Images: wojt_sm_09.jpg W dniu 10 marca 2009 r. Zarząd Województwa Śląskiego, podjął Uchwałę o wyborze projektów do dofinansowania w ramach Poddziałania 7.1.2. Modernizacja i rozbudowa infrastruktury uzupełniającej kluczową sieć drogową Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013, złożonych w ramach konkursu nr 07.01.02-006/08.
- Bardzo się cieszę, że z projektów złożonych przez gminy powiatu cieszyńskiego wysokie 5 miejsce zdobył projekt złożony przez nasz Urząd.  Zadanie obejmuje przebudowę ulicy Szkolnej i Dębowej w Marklowicach Górnych. Łączna wartość inwestycji wyniesie ponad 2 mln zł  a wnioskowana kwota dofinansowania to ponad 1,7 mln. Poziom dofinansowania wyniesie więc 85% Natomiast parking koło remizy planujemy zrealizować przy udziale środków finansowych UE z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Kwota którą chcemy pozyskać to 500 tyś. złotych Realizacja parkingu stanowi II etap inwestycji związanej z przebudową układu komunikacyjnego ul. Szkolnej i Dębowej w Marklowicach Górnych-  mówi Wójt Andrzej Kondziołka

Wartość inwestycji to 2 105 983,46  a kwota dofinansowania to dokładnie  1 790 085,94. Z programu dofinansowane zostały także 2 projekty złożone przez Starostwo Powiatowe w Cieszynie.


OBWIESZCZENIE
Newsy

Zebrzydowice, dnia 6 marca 2009 r.

OBWIESZCZENIE

Na podstawie art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2008 r. Nr 199, poz. 1227) Wójt Gminy Zebrzydowice informuje, że przystąpił do opracowania częściowej zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Zebrzydowice w zakresie umożliwienia prowadzenia działalności w projektowanym obszarze górniczym "Bzie - Dębina 1 - Zachód", polegającej na wyznaczeniu terenu pod lokalizację projektowanego szybu wydechowego.

OBWIESZCZENIE
Newsy

Zebrzydowice, dnia 6 marca 2009 r.

OBWIESZCZENIE

Na podstawie art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2008 r. Nr 199, poz. 1227) Wójt Gminy Zebrzydowice informuje, że przystąpił do opracowania częściowej zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Zebrzydowice w zakresie umożliwienia prowadzenia działalności w projektowanym obszarze górniczym "Bzie - Dębina 1 - Zachód", polegającej na wyznaczeniu terenu pod lokalizację projektowanego szybu wydechowego.

Uwaga - Spotkanie z przedstawiecielami WKU
Images: zolnierz.jpgUwaga!

Przedstawiciele WKU w Bielsku Białej odwołali spotkanie w punkcie informacyjno – konsultacyjnym  jakie miało odbyć się w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Zebrzydowicach w dniu 13.03. 2009r. o godz. 10.
Uwaga! zmiana terminu szczepień!
Images: pies_szczypienie.jpgUwaga!

W związku z chorobą lekarza weterynarii przeprowadzającego akcje szczepienia psów przeciwko wściekliźnie na terenie gminy Zebrzydowice zmianie uległy terminy szczepień w miejscowości: Kończyce Małe z dnia 17 marca na 24 marca oraz Kaczyce z dnia 16 marca na 23 marca.

Informacja nt. szczepień przeciwko grypie
Images: 648494_my_doctor_1.jpgW załączniku znajduje się informacja przekazana przez Powiatową Stacje Sanitarno-Epidemiologiczną w Cieszynie dotycząca konieczności szczepienia się przeciwko grypie sezonowej.

Pobierz załącznik: Informacja nt. szczepień przeciwko grypie

O G Ł O S Z E N I E - Szczepienie psów
Images: 1139719_amber_golden_retriever.jpgO G Ł O S Z E N I E

Gabinet Weterynaryjny w Kończycach Małych przeprowadza w dniach 9, 10 marca 2009 oraz 16, 17 marca 2009 obowiązkowe szczepienia psów przeciw wściekliźnie na terenach miejscowości: Marklowice Górne, Zebrzydowice, Kończyce Małe i Kaczyce.

Harmonogram szczepień:
Strona 144 z 146 << < 141 142 143 144 145 146 >
Rodzina 500 plus
Kamera
Kamera na Młyńszczok
Mapa Gminy

Punkt
PROFILAKTYKA
UZALEŻNIEŃ
Gospodarka odpadami
Nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi:ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE


STAN WODY W PIOTRÓWCE

OSTRZEŻENIA I RAPORTY
Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego
JAKOŚĆ POWIETRZA - INFORMOWANIE


SIP

GUS - SVS 2015


DANE STATYSTYCZNE GMINY
Information / Informace
Information

english

Informace

Czech
Wiadomości znad Piotrówki
najnowszy numer Wiadomości znad Piotrówki:

www.wzp.zebrzydowice.pl
ORLIK 2012

Bannery


Rządowe Centrum Legislacji


Powiat CieszyńskiCopyright © Urząd Gminy Zebrzydowice 2013
Urząd Gminy w Zebrzydowicach ul. Ks. A. Janusza 6, tel. 032 47 55 100, fax: 032 469 32 66
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w Państwa przeglądarce internetowej.
Więcej szczegółów w dziale Polityka prywatności

Za treści publikowane na stronach zawartych w odnośnikach (linkach) do innych witryn lub instytucji Urząd Gminy Zebrzydowice nie odpowiada
   PHP-Fusion